Olvasó levelet (?) ismertet ma délelőtti kiadásában a BAMA. Kertvárosi, Kis-Réti utcai lakó panaszolja, hogy a szelektív hulladékot nem viszi el a szolgáltató. Alacsony vérnyomással küzködők hamar elérhetik az egészségügyi határértéket, ha elolvassák az írást. Az illusztrációként használt fotó ráadásul nem is a helyszínen készült.