Kisteherautón szállított szemét gyulladt ki az M6-oson – tudósított tegnap valamennyi, Pünkösdkor is friss kiadással jelentkező napilap. A hulladékot, amely több kupacban égett a Dunaújváros felé vezető oldalon, az érdi hivatásos és a martonvásári önkéntes tűzoltók rövid idő alatt eloltották. A Dél-Kom Sajtófigyelés ezúttal a hvg cikkét szemlézte.