
A becslések szerint nagyjából 100 köbméter műanyaghulladék vált a tűz martalékává. Keletkzésének okairól nem közölt frissítést a lap.
https://www.pecsma.hu/hirzona/csaknem-szaz-kobmeter-szemet-eg-a-bogadi-utnal/
március 17. Frissítést tett közzé a hír kapcsán a megyei Katasztrófavédelem. Mint írják, ki kellett rendelni a mobillabort és Palkonyai Önkéntes Tűzoltóegyesület egységeit is. Így összesen tíz tűzoltó gépjármű személyzete küzdött a lángokkal. Az áramszolgáltató kiszakaszolta a tűz által veszélyeztetett villamos vezetéket. Az eset során személyi sérülés nem történt, lakosságvédelmi intézkedésre nem volt szükség. A hulladéktuajdonos kiléte a közvélemény számra továbbra is ismeretlen.
.