Összehordott, öt méter magas műanyaghalom ég körülbelül nyolcezer négyzetméternyi területen Kőbányán, a Kozma utca és a Sírkert út által határolt területen, adta hírül ma reggel a teljes hazai sajtópaletta. A helyszínről tudósító 24.hu (szerző: Kolontár Krisztián) megtudta azt is: többségében elektronikai hulladék az. Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese a lap megkeresésére azt mondta, hogy elkezdték körülhatárolni a tűzet és nagy erőkkel oltják a lángokat. A helyszínre riasztották a katasztrófavédelem mobil laborját is.

A Népszava a katasztrofavédelem közleményére hagyatkozik, de elég félelmetes illusztrációt közöl egy, a lángokkal és főleg az óriási füsttel küzdő tűzoltóról.
