Két-háromévente visszahívja az autókat azok gyártási helyére, és teljes körűen felújítja valamennyit a Toyota. Ez egyfelől nem igényel nagy beavatkozást, hiszen az eredeti gyári fődarabok élettartama jóval hosszabb ennél. Másrészről viszont érdemi minőségjavulást hozhat az elkopott alkatrészek, kárpitok, szerelvények cseréje – egy ilyen fiatalító kúra után. Az egyelőre kísérleti fázisban lévő program először Angliában terjed majd ki minden új típusra – a közép-angliai Burnaston városában működő Toyota-üzem lesz hivatott a próbára. A brit sajtó tudni véli, hogy a gyár az autók tíz éves koráig (azaz legalább kettő, de legfeljebb három alkalommal) tervezi elvégezni ezt a frissítő beavatkozást, ezt követően pedig egy utolsó látogatás alkalmával darabjaira szednék, és a megfelelő technológiát alkalmazva újrahasznosítanák az életciklusa végére ért járművet. Egyelőre a program pontos részleteit még nem ismertette a cég, ahogy arról sincsenek információk, hogy Nagy-Britannián kívül mely piacokon, és mikor készülnek bevezetni azt.
A Toyota úgy tervezi, hogy az új lépéssel drasztikusan, mintegy 30%-ára (!) csökkenti a járműgyártás illetve újrahasznosítás hulladéktartalmát, és így jóval kevesebb termékdíjat fizet a jövőben.