Lakosonként mintegy 127 kilogramm élelmiszer ment kárba az Európai Unióban a koronavírus-járvány első évében – közölte az Európai Unió statisztikai hivatala, az Eurostat kedden. A hírről több papír alapú és internetes napilap is beszámolt ma reggeli kiadásában. Magyarországon közel egymillió, egész pontosan 905 067 tonna élelmiszer-hulladék keletkezett (egy lakosra vetítve mintegy 92 kilogramm). A Dél-Kom Sajtófigyelő által szemlézett Index hírösszefoglalóját -RE- (aka: Ráti Emese) készítette.