Gondoskodnak az elhagyott hulladék elszállításáról – ezzel a címmel tudósít a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei hírportál, a SZÓLJON a legfrissebb csallóközi fejleményekről. A lap még márciusban írta meg, hogy a területen, több ingatlanon is illegális hulladéklerakók alakultak ki. A lerakókat az illetékes önkormányzat számolja fel, az erről szóló határozatot tegnap tette közzé a megyei kormányhivatal környezetvédelmi, természetvédelmi és hulladékgazdálkodási főosztálya.