Nagyinterjút közöl a háztartási hulladék ellen harcoló népszerű bloggerrel tegnapi számában a hazai életmód-magazin, a Dema (szerző: Rózsa Ella). A beszélgetés apropója, hogy a második, bővített kiadás változatlan újranyomásában ismét megjelent Tóth Andi népszerű könyve, a Dobd ki a szemetest! A szerző azoknak ajánlja a könyvet, akiket érdekel a hulladékcsökkentés, és akik minimalizálni szeretnék a háztartási hulladékot. Az író az előttünk lévő vasárnap mosonmagyaróvári, nyilvános rendevényére is fölhívja a figyelmet: a városközponti esemény az ország első Hulladékmentes szakmai vására lesz..