Kedves Munkatársak!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni benneteket, hogy a decemberi SZÉP-kártya juttatásokat 2022. december 16-án utaljuk.
Azok a munkatársak, akik a cafeteriát bérkifizetésként igényelték, ők a decemberi fizetéssel együtt, tehát 2023. januárjában fogják megkapni a juttatást.
Fejér Eszter