A kerület vezetése és a Főkefe közös döntése alapján, a szelektíven gyűjtött hulldék házhoz menő elszállításának tavalyi bővülésével csökkentette a szigetek számát a szolgáltató Óbudán – erről a kerület hírmagazinja számolt be mai kiadásában. A 125 ezer lakos a jövőben öt (!) szelektív szigetet vehet igénybe.