Meglepő hírt közölt a MédiaWorks Csongrád-Csanád megyei hírportálja, a Délmagyar. Szabó Imre rövid írása arról szól, hogy Makón megtalálták a csodafegyvert a városon belüli illegális hulladéklerakás ellen. A szemétgyűjtő konténereket ugyanis kerítéssel veszik körbe. Nemrégiben a Maros-parton helyeztek ki kerítést, és a területet az ott megrendezett majális ellenére sem öntötte el a szemét.

https://www.delmagyar.hu/helyi-kozelet/2022/05/bevalt-a-gyujtoszigetek-elkeritese-makon