A Fejér vármegyei Csalán a Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás beruházásában megépült az ország legkorszerűbb hulladékfeldolgozója. A 18 és fél milliárdos beruházás átadójára tegnap került sor, a hazai sajtó pedig hosszabb-rövidebb tudosítást közölt az eseményről. A legbővebb terjedelemben természetesen a Fejér vármegyei napilap, a FEOL közölt – egyébként iskolás színvonalú – riportot (szerző: S.Tüttő Rita). A tízhektáros területen 55 ezer tonna vegyes- és 15 ezer tonna szelektv hulladékot dolgoznak föl évente.


