Egy lufi, egy matricalap hátlapja, egy cipőpucolásra használt régi póló és egy törött játék – mindössze ennyit dobott ki egy hónap alatt egy spanyol édesanya, aki zero waste módon él a családjával – számolt be róla a Szeretlek Magyarország tegnapi számában. A hosszabb, a szerkesztőség által jegyzett cikk különösebben meglepő módszerekkel, újdonságokkal nem szolgál, de vállalható összefoglalót ad a hulladék mennyiségének csökkentéséről.