A főváros XIII. kerületében, a kerületi közszolgáltató cég kezdeményezésére indult el a hét végén a Szemetelni ciki! kampány. Ennek keretén belül figyelemfelkeltő matricákat ragaszt a vállalat a ebürülékgyűjtő, illetve hulladékgyűjtő edényekre. A szándék, különösen az Angyalzöld + hírmagazinban elérhető hosszabb írást olvasva érthető, ám a megvalósítás, a kívülálló számára, hát… A Dél-Kom Sajtófigyelő nem minősít, majd az Olvasó eldönti.

