2021 szilveszterén újra engedélyezett volt a közterületi ünneplés, ami Budapesten minden eddigit meghaladó, brutális mennyiségű, 200 köbméternél is több hulladékot eredményezett. A hírt a napisajtó közölte, az e tárgyban kiadott Főkefe közleményt is több lap, így legnagyobb terjedelemben a Telex hozta.
