Pécshez közeli kistérségekkel bővül a Mecsek-Dráva Önkormányzati Társulás – adta hírül tegnap a PécsMa. Ezzel a térség hulladékszállítását és -hasznosítását végző egyesület tagönkormányzatainak száma január 1-től 326-ra emelkedik.
– Négy kistérség, a komlói, a bonyhádi, a pécsváradi és a mohácsi járás települései, összesen 69 önkormányzat jelezte csatlakozási szándékát – hangsúlyozza Péterffy Attila elnök, a pécs Városháza által a Társulás szerdai közgyűlése alkalmából kiadott tájékoztató szerint. – A létszámbővítés megalapozza a Kökényi Regionális Hulladékkezelő Központ továbbfejlesztését – zárul a városházi közlemény.
Frissítés!
A közleményt kivonatosan ismerteti a Hírnavigátor…

…és a Pécsi Stop.