Tájékoztató jelent meg a hulladékudvar működéséről Bonyhádi hírfelületén. Sajnos, valószínűleg egy régebbi működési rendről szóló összefoglaló képezte a közlemény alapját, mert az anyagból az olvasható ki, mintha még mindig átvennénk gumiabroncsot, igaz, kizárólag személygépkocsi gumiabroncsot, 21″ átmérőig, és évente 185 kilogrammot.