A napi sajtóban körbejárt a hír, hogy a tegnapi nap folyamán cégcsoportunknál megszületett a bérmegállapodás. Pártállástól, szimpátiától függően ki így, ki úgy kommentálja a történéseket. A BAMA egyszerűen frissítette tegnapi cikkét, amelyben Bóka Máté a Széchenyi téren hersegő kukásautókat vizionálta. A frissítés alcíme is sokat mondó: Péterffy szerint megegyezte a dolgozókkal (sic!). A Pécs Aktuál az ellendrukker kényelmes pozíciójából fintorgott két írásban is (szerző: Kapitány Gergely). A PécsMa a Biokom közleményét és Péterffy Attila polgármester Facebook-bejegyzését ismertette. A Hírnavigátor a Pécsi Stop cikkét szemlézte, amely ugyancsak a már említett két forrásra hivatkozott. A Bahír tudósítása a tényekre szorítkozott. A TémaBaranya a Pécs Aktuál tudósítását vette át.