A település híroldalán jelent meg cégünk közleményére hivatkozva egy rövid írás, amely a szelektív hulladékszállítás egyedi hibájára reagált. Ezek szerint ahonnan január 10-én vállalatunk nem vitte el a szelektív hulladékot, a következő szállítási napon, január 24-én, vagyis ma a hulladékgyűjtő edények mellé kihelyezett műanyag zsákokban lévő szelektív hulladékot is elszállítja.
http://www.beremend.hu/hu/hirek/kozlemeny—hulladekszallitas