Rövid közleményben számol be honlapján a Baranya Vármegyei Kormányhivatal a tényről, hogy vállalatunk a Kétújfalu, 062/3 hrsz.alatti hulladékgyűjtő udvar üzemeltetésére vonatkozó hulladékgazdálkodási engedély iránti kérelmet nyújtott be. Mint írják, a hulladékgazdálkodási hatósági eljárás megindult.