Az állam által 2013-ban befagyasztott szemétszállítási díj jellemzően alig a felére elég az érintett közszolgáltató cégek működési kiadásainak. A szemétszállítók és a lakosság között 2016 óta közvetíteni hivatott Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt., közkeletű nevén a kukaholding sem segített a helyzeten. Ez szedi be a közszolgáltatási díjat a lakosságtól, és fizet egy képlet alapján a hulladékgazdálkodóknak – vagy éppen visszakövetel tőlük bizonyos tételeket. Működése veszteséges, az állam súlyos tízmilliárdokkal kénytelen kipótolni a költségvetését. Ez is oka lehet annak, hogy a kukaholding még azt sem fizeti ki a hulladékszállító cégeknek időben, amit elismer, s ami most oda vezetett, hogy a Zöld Híd Pest és Nógrád vármegyékben, Bács-Kiskun egyes területein nem képes elszállíttatni a szemetet. Fülöp István, a HVG újságírója a lap tegnapi számában átfogó elemzést adott a kialakult helyzetről. A Gyömrő – és még körülbelül száz másik település – szemétszállításáért és -kezeléséért felelős Duna-Tisza közi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. és a 2020 ősze óta a résztulajdonában álló Zöld Híd Nonprofit Kft. három éven belül másodszor kerül válságos helyzetbe. A cikk az alábbi kérdésekre ad összefoglaló feleletet:
- Miért nem viszik el a szemetet?
- Hogyan fogyhatott el a pénz?
- Milyen szereplők állnak konfliktusban egymással?
