Rövid hír az Új Dunántúli Napló hasábjain és a BAMA felületén: a Mecsek-Dráva Hulladékgazdálkodási Program keretein belül áprilistól Alsómocsoládon is bevezetik a házhoz menő szelektívhulladék-gyűjtést. A cikk szerzője, Zs.J. (Zsigmond József) nem tesz említést a szolgáltatóról.

https://www.bama.hu/helyi-kozelet/2022/02/hazhoz-jonnek-a-szemetert