Hallatlanul szellemes írásban leplezett le az Új Dunántúli Napló és a BAMA egy nemlétező problémát. Az ősz előtti, pécsi útfestések során a Köztársaság tér egyik sarkán parkoló kukák szabályos keretet kaptak. Az érintett ház lakói ugynakkor nem vesznek parkolójegyet a kukáknak.
Nu.
Valószínűleg itt kéne nevetni.
