A szegedi Cserepes soron rengeteg szemét halmozódott fel, ennek eltakarítását most a helybéli lakók végzik. Véleményük szerint (a tulajdoni hányad arányában) az Önkormányzat vagy az Ingatlankezelő Vállalat is részt kellene vállaljon a munkában. A Délmagyar helyszínio beszámolójából kiderül ugyan, hogy az ügybe a politika is beleártotta magát, arról azonban nem tudunk meg semmit, hogy az elképesztő mennyiségű hulladék hogyan kerülhetett a Csereps sorra.

A Szeged!Ma is helyszínen járt, sőt, kisfilmet forgatott, tudosításuk is valamivel bővebb, ám az indulatoktól sem mentes összefoglaló és a képriport sem tisztáz semmit a hulladék eredetéről.
