Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A szemétdíj lesz az újabb rezsibomba? | Dél-kom Intranet


Valamennyi hazai napilap (pátrállástól függően) hosszabb-rövidebb terjedelemben foglalkozik Szabó Zsolt tegnapi online sajtótájékoztatójával, amelyen azt kérte a kormánytól, hogy nyilatkozzék: kikerülhet-e a hulladékszállítási közszolgáltatás a rezsivédett körből? A Párbeszéd szakpolitikusa emlékeztetett: a korábban az önkormányzati kézben jól működő szolgáltatást előbb a nemzeti kukaholdingba szervezte ki a kormányzat, majd  az évi ötmillió tonna lakossági szilárd hulladék begyűjtését, kezelését koncesszióba adta 35 esztendőre. Dunaújváros alpolgármestere szorgalmazta, hogy az önkormányzatok kapják vissza a feladatokat és a jogköröket, a Mol pedig csak a finanszírozásban működjön közre, hiszen eddig sem az volt a probléma, hogy nincsen, aki ellássa ezeket a feladatokat, hanem a pénzügyi háttér omlott össze.

A Naphíre portál csaknem teljes terjedelemben közli a politikus mondandóját, de a nyugat.hu is bőséges összefoglalót ad. A napoilapok e két internetes felület tudósításait szemlézik.