A hulladékot tilos eltüzelni, mert környezetszennyező, és tűzveszélyes, mégis minden télen sokan fűtenek hulladékkal – hívja föl a figyelmet Új Dunántúli Napló és ma reggeli kiadásában a BAMA.
(A szokásos, kis piszkos trükkjével él a MediaWorks, amikor a Postabontás rovatban nyilvánvalóan sosem létezett olvasói levelekre hivatkozik. Ezúttal ott bukik le a szerkesztő, hogy azonos témában egyszerre “kap levelet” Kovácstelepről és “egy baranyai faluból”. Ezúttal még arra sem veszi a fáradtságot, hogy feltüntesse: teljes név és cím a szerkesztőségben.)