Az Új Dunántúli Napló és a BAMA újdondásza, Bóka Máté nem a békés megoldások, tárgyalásos megegyezések híve, de még csak nem is a korrekt tájékoztatásé, ez eléggé világossá vált ma reggel, amikor a címben feltett kérdésről lamentált. A kevés konkrétumot tartalmazó cikket elsősorban szívesen bosszankodó olvasóink szíves figyelmébe ajánljuk. Vállalatunk egyetlen fél mondatban kerül szóba, a Bókától megszokottá vált durva csúsztatással és ordas hazugsággal, ami szerint a béremelés kérdésében a dolgozók utaltak (idézzük): “a leányvállalat Dél-Komnál zajló folyamatokra, ahol szintén vezetői szinten történt béremelés és létszámbővítés.”
Frissítés!
A hírt a Facebookon senki sem kommentálta; hét like-ot kapott.