A munkavállalók 43 százaléka úgy érzi, az irodája „szégyenletesen” környezetszennyező. Ez derült ki a Tork kutatásából, amelyet Európa hét országában, 12 000 munkavállaló részvételével végeztek. A felmérés szerint a dolgozók 84 százaléka szeretne környezetbarátabb irodában dolgozni. Legfontosabb szempontjaik között az egyik első az újrahasznosítás, a hulladék és az energiafelhasználás csökkentése, illetve jobb belső kommunikációt is várnak munkahelyüktől a fenntarthatósággal kapcsolatban. A kutatásról és annak további, izgalmas eredményeiről a Don’t waste it tegnapi cikkét olvasva tudhatnak meg többet.