Vajon mi történhet azokkal a műanyag csomagolóanyagokkal, amelyeket a szállítás, illetve a tárolás során különböző hatások (UV-fény, mikrohullám, magas hőmérséklet) érnek? Kioldódhatnak-e belőlük az élelmiszerekbe olyan anyagok, amelyek ártalmasak az egészségre? – teszi fel kérdéseit a Nébih Ételt csak okosan oldala. Alapvetően figyelni kell, hogy a terméken milyen használati utasítások vannak, és az utasításokat követni kell. Ha a termékre azt írták, hogy napfénytől védett, hűvös helyen tárolandó, akkor azt az élelmiszer és a csomagolóanyag együttes védelme érdekében tüntették fel. Ha ilyen termék kerül hosszabb időn keresztül pl. sugárzó hő (mondjuk napfény) hatása alá, bizony, kioldódhatnak nem kívánatos vegyületek a csomagolóanyagból – figyelmeztet közleményében a Nébih. A figyelemfelhívó anyagot többnyire átvették a tegnapi lapok, a Don’t waste it pedig teljes terjedelmében közlte azt.
Eközben a Transpack szakfolyóitarban Csomor Zsolt olyan, innovatív csomagolóanyagot mutaottt be éppen tagnap, amellyel az élelmiszerbiztonság műanyag tartalom nélkül is gartantálható. Az NP SiOPack bevonat vízstabilitási és élelmiszerbiztonsági szempontból ugyanazokat az értékeket éri el, mint a PE bevonat a kartoncsomagolásokon, de természetes alapú termékként teljesen visszaállítható a természetes körforgásba. Az idei Green Product Awards zsűrije is elismerte a környezetbarát bevonat jelentőségét az élelmiszercsomagolás területén: az NP SiOPack-ot „kiváló, fenntarthatóbb papír- és eldobható termékek technológiájának” minősítette, amely megkönnyíti a fogyasztók számára, hogy intuitív módon felismerjék, hogy a csomagolás ez a természetes bevonat újrahasznosítható és komposztálható.