Olvasó levelet közöl az Új Dunántúli Napló és a BAMA, amely a mozik hulladékkal teleszórt nézőtere miatt hál’ Istenkedik. A névtelen levél annyiban érinti cégcsoportunkat, hogy kiemeli: a hatalmas méretű kukák a kijáratnál rendelkezésre állnak.
https://www.bama.hu/helyi-ertek/2022/01/a-moziterem-nem-szemettelep-hangsulyozza-olvasonk