A mecseki tavaszi nagytakarításról közölt cikket a hét végén a BAMA.
– A cél, hogy pár év múlva a szemétszedési kampányok okafogyottá váljanak, és erdeink tiszta, szemétmentes természeti környezetté alakuljanak – közölte a hírportál újságírójával, W.K.-val a Mecsekerdő Zrt. Arról, hogy az összegyűjtött hulladékot ki szállítja el, és ki kezeli, az újdondász nem tett említést.