Megelégelte a Magyar Máltai Szeretetszolgálat a Tiszabő területén uralkodó áldatlan állapotokat, és hulladékgyűjtést szervezett a helyi cégek és oktatási intézmények bevonásával. Tizenhárom konténert helyeztek ki és ürítettek folyamatosan az akció ideje alatt. A kezdemélnyezést és annak eredményét a SZÓLJON ma reggeli kiadásában elemzi az MSZ helyi programvezetőjével a Szolnok vármegyei hírportál kolumnistája, Molnár-Révész Erika.
