Veszélyes hulladék a testápoló, a naptej, a napozás utáni kence is, ha felhasználhatóségi ideje már lejárt, tudatosítja az olvasóban a TEOL, a Tolna megyei hírmagazin. A lap újságírója, S.B.M. azt tanácsolja, hogy a lejárt készítmények maradékát a lefolyóba vagy a WC-kagylóba öntsük, mielőtt a flakonokat, azokat alaposan kimosva a szelektív hulldékgyűjtő edényekbe dobnánk. A cikk felcíme, most tessék figyelni: Környezettudatosság.