Különösebb tárgyi tévedés, de új, érdemi információk nélkül jelent meg a PécsMa tegnapi számában összefoglaló anyag a komposztálásról. Valószínűleg valamiféle idegennyelvű brossúra tükörfordításáról lehet szó, mert a települési szilárdhulladék mennyiségének csökkentése helyett például azzal argumentál, hogy komposztálással kevesebbet kell költenünk a hulladékkezelési díjra – mintha egy évtizede nem lenne változtlan a hulladékkezelési díj Magyarországon. Ha valaki netán mégis kíváncsi erre e meglehetősen felszínes, szerkesztőségi cikként jegyzett fércműre, itt elolvashatja:
https://www.pecsma.hu/zoldzona/a-komposztalassal-mindenki-nyer/
