Állítólagos olvasói levélre hivatkozik ma reggeli kiadásában a BAMA, és az írásban (a kártevők elleni védekezés eszközéül jelölve meg a módszert) a kerti hulladékok égetése mellett argumentál. Felelőtlen megközelítésük nem szorul kommentárra – magáért beszél.