Föld Napja rendezvényt szervez Pécsett a Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság április 23-án. A rendezvény előzetese a BAMA mai kiadásában látott napvilágot. A tettyei helyszínen intézmények és civil szervezetek is bemutatkoznak. A fő cél a környezettudatos életmód népszerűsítése, a hulladékcsökkentés, a természet- és környezetvédelem fontosságának kihangsúlyozása.
https://www.bama.hu/helyi-kozelet/2022/04/fold-napi-rendezvenyt-szerveznek-pecsen