A Dombóvári József Attila Általános Iskola 4.a osztályának tanulói a mögöttünk hagyott pénteken, környezet óra keretében ismerkedhettek meg a hulladékszigetek használatával és a kukásautók működésével. Az eseményről az iskola Facabook-oldalán közölt rövid tudósítást tegnap. A bejegyzést sokan like-olták, többen meg is osztották.
