A karácsonyfák elszállítását 2022. január 31. napjáig, a kommunális hulladékok szállításával együtt folyamatosan végzi a Dél-Kom NKft.. A korábban megszokott, kommunális hulladékra vonatkozóan meghatározott szállítási napokon szükséges kihelyezni a fákat annak érdekében, hogy azokat a közszolgáltató elszállítsa – írja a BAMA hasábjain siklósi hírforrásra hivatkozva A fölös fákért nem a Mikulás jön című cikkében Móga Richárd.