Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A BAMA újra a BIOKOM ellen | Dél-kom Intranet


A vétlen lakó fizessen?! – ezt a címet viseli az Új Dunántúli Napló hasábjain és a BAMA felületén most megjelent állítólagos olvasói levél, amely ismét a BIOKOM-ot ekézi. Az önellentmondásoktól sem mentes, a céget több ponton is támadó írást további kommentár és változtatások nélkül közöljük.

Teljesen egyetértek olvasótársammal, aki a DN Postabontás rovatában a Biokom illegálisan lerakott szeméttel kapcsolatos hozzáállását kifogásolta,a minap megjelent írásában.

A mi társasházunknál is előfordul, hogy idegenek a kuka mellé pakolják a lomjukat. Erről aztán a Biokom felszólítást küld a társasházkezelőnknek, hogy szállíttassuk el, vagy ők teszik meg ezt, aminek a díját persze a házra terhelik. Mondván: nekünk kell bizonyítani, hogy nem mi helyeztük oda a hulladékot.

Nonszensz, hogy mi őrködjünk több tízemeletes kukájánál, hogy 0–24-ben mikor jár arra valami idegen az autójával és pakolja ki a lomot! Véleményem szerint a cégnek kellene bizonyítania, hogy mi helyeztük ki illegálisan a hulladékot, ahogy ez például egy bűncselekmény elkövetésekor is történik.

Nem nekem kell bizonyítanom, hogy nem én követtem el, hanem a hatóságnak, hogy én voltam. Egyébként pedig, ha már itt tartunk: ha a céget valóban ennyire érdekli a köztisztaság, akkor jó lenne, ha utasítaná a munkavállalóit, hogy amikor a kukákat kiürítik és kiborul belőle nem kevés szemét a tárolók környékére, akkor ők is szedjék azt össze. Ha már mellészórják…

Ja, és mindezek mellett arra is megkérhetnék a dolgozóikat, hogy bánjanak finomabban a kukákkal. Mert nagyon gyakran megsérülnek az ürítések során, a durva bánásmód következtében. Utána persze természetesen az edényzetek javíttatását is az adott társasháznak kell kifizetnie. 

A BAMA Facebook-oldalán annak lelkes rajongójátó, egykori dolgozónktól, Miklai Armandtól olvasható az egyetlen bejegyzés: Alkalmatlan cégvezetés – írja.