Kedves Munkatársak!
Tájékoztatunk Benneteket, hogy a Siklósi úti Shell benzinkúttal szemközti területen mégsem holnaptól, hanem szeptember 6-a, hétfőtől tudtok parkolni. A városüzemeltetési részleg munkatársai azon dolgoznak, hogy megfelelő körülményeket alakítsanak ki a parkoláshoz, a tereprendezés azonban a vártnál később tud befejeződni. Információink szerint a Siklósi úti Interspar október 4-ig nyitva van, ezért arra kérünk Benneteket, hogy a hét hátralévő részében még ott álljatok meg gépkocsitokkal, az új területet pedig hétfőtől vegyétek igénybe.