Húsz százalékkal több hulladék kerül a kukákba karácsonykor, mint az év más időszakaiban – ezzel a megállapítással kezdi írását a Napi.hu kolumnistája, Tér Diána. Az internetes lap tegnapi, késői kiadásában napvilágot látott cikk olyan érdekes adatokat is tartalmaz, mint hogy Ausztriában például 2019-ben háztartásonként több mint 165 kilogramm extra hulladék keletkezett csak a csomagolópapírokból, kartonokból, valamint a műanyag fóliákból.
