A fenti címmel jelent meg egy olvasói levél kivonata a Dunántúli Napló Postabontás rovatában. A véleménycikk a mögöttünk hagyott hét végén a lap internetes felületére is fölkerült. Az előfizető a a lebontott Mozgalmi Ház helyén kialakult állapotokat teszi szóvá. Tudniillik az épület után megmaradt törmeléket mind a mai napig nem szállították el. A panasztevő a felelősök megnevezését követeli, és mielőbbi intézkedést remél.
