Ezúton szeretnénk tájékoztatni Benneteket, hogy a decemberi SZÉP-kártya juttatásokat 2021. december 20-án elutaltuk, így azok már megjelentek az egyenlegeteken. A juttatás adóterhe és keretösszege is változni fog 2022-től, ezért volt szükséges, hogy még idén kifizetésre kerüljön az összeg. A juttatás összege eltér az eddig megszokottól, ez a szakképzési hozzájárulás kompenzációja miatt van, a felgyűlt adómegtakarítást most egyenlítették ki.
Azok a munkatársak, akik a cafeteriát bérkifizetésként igényelték, a decemberi fizetéssel együtt, tehát 2022. januárjában fogják megkapni ezt a juttatást.
Üdvözlettel:
Fejér Eszter
HR, igazgatási és megfelelési vezető