Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Tájékoztató a decemberi cafeteria juttatásokkal kapcsolatban | Dél-kom Intranet


Kedves Munkatársak!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Benneteket, hogy a decemberi SZÉP-kártya juttatásokat 2021. december 20-án elutaltuk, így azok már megjelentek az egyenlegeteken. A juttatás adóterhe és keretösszege is változni fog 2022-től, ezért volt szükséges, hogy még idén kifizetésre kerüljön az összeg. A juttatás összege eltér az eddig megszokottól, ez a szakképzési hozzájárulás kompenzációja miatt van, a felgyűlt adómegtakarítást most egyenlítették ki.

Azok a munkatársak, akik a cafeteriát bérkifizetésként igényelték, a decemberi fizetéssel együtt, tehát 2022. januárjában fogják megkapni ezt a juttatást.

Üdvözlettel:

Fejér Eszter

HR, igazgatási és megfelelési vezető