Bizonyára mindenkihez eljutottak az országos médiákból a hírek, miszerint Magyarországot is elérte a koronavírus harmadik hulláma.
Sajnos az újonnan jelentkező vírusmutációk miatt, úgy tűnik a fertőzés gyorsabban terjed, ezért továbbra is szükséges betartani az intézkedéseket.
Felhívjuk a munkatársak figyelmét, hogy a koronavírussal kapcsolatos igazgatói utasításokat szíveskedjenek betartani, továbbra is kerüljék a folyosói, telephelyi tömörüléseket, a közös beszélgetéseket, tartsák meg a 1,5 méteres távolságot, és mindenki használjon maszkot, valamint rendszeresen ügyeljen a kézfertőtlenítésre.
Bízunk benne, hogy társaságunkat továbbra is elkerüli a koronavírus csoportos terjedése, és minden terület tudja folytatni a megszokott, napi munkavégzését!
Továbbra is kérünk mindenkit, hogy ha valaki beteg, nem érzi jól magát, az ne jöjjön közösségbe!
Köszönjük a munkatársak megértését, és a kialakított, kiadott szabályok betartását!
A koronavírussal kapcsolatos tudnivalók megtalálhatóak: a társaság intranetes oldalán a https://intranet.delkom.hu/category/koronavirus/ oldalon, az országos információk pedig www.koronavirus.gov.hu találhatóak.
Vigyázzunk egymásra, munkatársainkra és családtagjainkra!
ügyvezető