Kedves Kollégák!
Idén is szerveztünk vállalati szintű tanszergyűjtést, hogy segítsük azokat a „délkomos” kollégákat, akiknek anyagi nehézséget jelent az iskolakezdés. A kihelyezett gyűjtődobozok szépen megteltek és az anyagi hozzájárulásból, melyet a szakszervezet és a kollégák adtak, még további füzeteket, írószereket tudtunk hozzátenni az összegyűlt adományokhoz.
Összesen 22 munkavállaló 41 gyermeke részesült iskolakezdési támogatásban ilyen módon, melyet a területi vezetők adtak át számukra.
Nagyon köszönjük a közreműködést az Ő nevükben is!
És ugye minden segítő érzi a máshol elhíresült szlogent, és jelen esetben igaz érzést, hogy már pedig „Jót tenni jó”.





