Kedves Kollégák!
Társaságunk új kezdeményezéseképpen a kökényi irodaház bejáratánál kihelyezett szelektív gyűjtőedények mellett 3 db 240 literes edény is helyet kapott, melyben a munkavállalók által már nem használt, de szép állapotú, tiszta ruhák, cipők gyűjtése történik. Ezzel újabb lehetőséget teremtünk a tanszerosztáson fellelkesülve a közjó szolgálásához. Ha felhalmozódott otthon a kinőtt vagy használaton kívül került ruha, cipő, amit szívesen továbbadnátok, itt egy lehetséges megoldás.
Az összegyűlt adományokat időközönként kiosztjuk a kollégák javára, akik szívesen fogadják.
Bátorítalak Benneteket, hogy éljetek a fenti lehetőséggel! Ez ismét egy olyan ügy, amivel mindenki csak nyerhet!