A Világgazdaság tegnapi kiadása részletesen bemutatja a Romániában kialakult hulladék-helyzetet. Amint ez a sajtóban az utóbbi hetekben többször is téma volt már, Romániában napi rendszerességgel tartóztatnak fel a vámhatóságok illegális hulladékszállítmányt Konstancán vagy a szárazföldi határátkelőhelyeken, elsősorban a magyar-román határon. Míg azonban a korábbi rakományok elsősorban Európából futottak be, addig a napokban két, Kanadából és az Egyesült Államokból érkezett, elvileg autőkat és alktrészeket tartalmazó hajórakomány konténerein azt tüntették fel a szállítmányozó román cégek, hogy az alkatrészek újrahasznosíthatóak, a járművek pedig forgalomba hozhatóak. Kiderült, hogy ez nem igaz. Gyakorlatilag hulladék, javarészt veszélyes hulladék érkezett a tengerentúlról.
A szemétimport mintegy két évvel ezelőtt pörgött fel jelentősen, amióta Kína és több más ázsiai ország visszautasítja a fejlett országokból származó hulladék fogadását, így többek között Törökország, Bulgária, Románia és a Moldovai Köztársaság vált az illegális szállítmányok célországává. Eurómilliárdokra rúgó üzletről beszélhetünk. Octavian Berceanu, a román környezetvédelmi őrség nemrég leváltott vezetője szerint miközben Nyugat-Európában 500-1000 euró közötti összegbe kerül a hulladék semlegesítése tonnánként, a romániai szemétmaffia akár 250 euróért is gondoskodik egy tonna hulladék eltüntetéséről. A bukaresti kormány szigorított a szabályokon és büntetőjogi kategóriává emelné az illegális kereskedést, hulladékégetést.
A Világgazdaság cikkét Rostás Szabolcs jegyzi.