Megtartották a használt mobiltelefon-visszagyűjtő akció idei, őszi eredményhirdetését a tegnapi napon (december 8-án). A Pécsi Tudományetem honlapján olvasható, Kulcsár Tünde szerzőségével megjelent tudósítás az eredmények fölsorolása (három megyében összesen 2500 készülék) és részletezése mellett megemlíti, hogy a program partnerei között ott a BIOKOM is.
