Kedves Munkatársak!
Akik dolgozói díjcsomaggal* rendelkeznek a Telekomnál, azoknak 2021. december 31-ig be kell mennie személyesen bármelyik Telekomos ügyfélszolgálatra egy munkáltatói igazolással, és új díjcsomagot kell választani. Amennyiben nem történik meg a jogosultság igazolása és a díjcsomag váltása, úgy az előfizetés NEM szűnik meg, hanem a legkisebb hang és internet csomag kerül beállításra.
Bővebb információ az alábbi linken található.
*A dolgozói díjcsomag alatt nem a Dél-Kom által biztosított és fizetett dolgozói előfizetések értendők (mert ezeknél nincs semmilyen teendő), hanem azok az előfizetések, melyeket a munkavállaló – a Dél-Komos dolgozói kedvezményt kihasználva – egyénileg kötött valamely családtagja számára.