Szomorúan látták a mecsekszabolcsiak, hogy idén nagyon satnya lett a településrészre szánt Mindenki Karácsonyfája, amit nemrég állítottak fel a köztéren. Mint az Új Dunántúli Naplóban egy olvasó írta, a díszek nagyobbak voltak a fánál. Az itt élők összefogtak, hogy rendes fájuk legyen. Egy helyi termelő felajánlott egy hatméteres Nordmann-fenyőt, egy másik vállalkozó segédkezett daruval kiemelni, és a helyszínre szállítotani azt. A Zsigmond József tollából a BaMa.hu-n megjelent hír annyiban érinti cégcsoportunkat, hogy a szerző dícsérőleg megjegyzi: a Biokom a karácsonyfa kivilágítását is megoldotta.